VERNOSTNÝ PROGRAM

ZÍSKAJTE BONUSY VĎAKA PRAVIDELNÝM NÁKUPOM U NÁS

 

REGISTROVAŤ SA OPLATÍ
Registrovaní zákazníci získajú pri nákupe množstvo rôznych zliav, zároveň sú registrovaným zákazníkom sprístupnené ďalšie bonusy pri nákupe. Využívanie vernostného programu sa riadi Obchodnými podmienkami, konkrétne odsekom IV. Zákaznícky účet.

 

ODMENÍME VÁS
Naši verní zákazníci sú vďaka pravidelným nákupom rozdelení do troch samostatných úrovní a v nich majú stanovené základné ceny. Hodnoty objednávok sa spočítavajú, teda historicky dosiahnuté obraty zostávajú zohľadnené a k tomu aj príslušná vernostná zľava. 

 

AKO TO FUNGUJE?
Všetky vernostné zľavy, resp. jednotlivé úrovne zliav sú vždy uplatňované od nasledujúcej objednávky. Podmienkou je, aby predošlá objednávka / objednávky boli spracované, vybavené a prevzaté. Pokiaľ u nás zrealizujete prvú objednávku napr. v hodnote € 52, od nasledujúcej objednávky získate automaticky vernostnú zľavu v podobe 2%. Samozrejme, príslušné objemové zľavy a ďalšie prípadné bonusy, na ktoré systém v košíku upozorňuje Vám budú uplatnené okamžite pri splnení uvedených podmienok.

 

ČO JE DÔLEŽITÉ PRE SPRÁVNE UPLATNENIE ZLIAV?
Neustále pri nakupovaní používajte  jedno konto. Pred samotným nákupom sa vždy prihláste, aby počítanie vernostných zliav prebehlo správne a nedošlo k nákupu bez vernostnej zľavy. V prípade nedodržania tohto postupu nie je možné vernostnú zľavu spätne uplatniť.

 

VÝNIMKY VERNOSTNÉHO PROGRAMU
Na sviečky, ktoré sú v zľave, mimoriadnej akcii alebo výpredaji (samotná informácia je uvedená i pri daných sviečkach) nie je uplatňovaná vernostná ani objemová zľava.

 

ÚROVNE VERNOSTNÉHO PROGRAMU

 

2% ZĽAVA
Pri celkovom nákupe sviečok v hodnote od € 50 do € 100 získavate automaticky vernostnú zľavu 2% z hodnoty nasledujúcich objednávok.

5% ZĽAVA
Pri celkovom nákupe sviečok v hodnote od € 100 do € 200 získavate automaticky vernostnú zľavu 5% z hodnoty nasledujúcich objednávok.

10% ZĽAVA
Pri celkovom nákupe sviečok v hodnote nad € 200 získavate automaticky vernostnú zľavu 10% z hodnoty nasledujúcich objednávok.