POŠTOVNÉ A DOPRAVA

 

PREHĽAD MOŽNÝCH SPÔSOBOV DORUČENIA ZÁSIELOK A ICH POPLATOK

Pri odoslaní objednávky máte možnosť si vybrať pre Vás najvhodnejší spôsob jej doručenia.

 

 

OSOBNÝ ODBER NA SÍDLE SPOLOČNOSTI - POPLATOK € 0
Máte možnosť platby prevodom, kartou online alebo v hotovosti. Po obdržaní e-mailu o vybavení objednávky nás telefonicky kontaktujte, aby sme sa dohodli na termíne jej vyzdvihnutia.

 

SLOVENSKÁ POŠTA - POPLATOK € 2,50
Máte možnosť platby prevodom, kartou online alebo dobierkou. Zásielka je vždy posielaná ako balík. Poplatok obsahuje náklady za balné zásielky.

 

DPD KURIÉRSKA SPOLOČNOSŤ - POPLATOK € 2,20
Máte možnosť platby prevodom, kartou online alebo dobierkou (dobierka môže byť kuriérovi uhradená i kartou). V prípade potreby kontaktujte kuriérsku spoločnosť na telefónnom čísle 18 373, alebo 0850 373 373 v čase 7:30 - 18:00. Poplatok obsahuje náklady za balné zásielky.

Tieto stránky používajú cookies. Zotrvaním na stránke súhlasíte s ich používaním. Zbierané údaje slúžia ku zvyšovaniu kvality služieb, personalizácii ponuky, zberu anonymných dát a pre analytické účely. Podrobnejšie informácie nájdete TU.

Na stránke sú použité tlačidlá pre zdieľanie príspevkov a produktov od spoločnosti Facebook, Inc., Google, Inc. a Twitter Inc. V prípade ich použitia sú Vaše osobné údaje zdieľané s danými spoločnosťami. Ochrana osobných údajov sa v takom prípade riadi aj podmienkami ochrany osobných údajov, ktoré ste odsúhlasili na webových stránkach daných poskytovateľov. Podrobnejšie informácie o ochrane osobných údajov ako aj Vaše práva nájdete TU...